İspanya Üzerine Rehberlikte Uzmanlaşma Eğitim Programını Başarıyla Bitirenler

Programı Başarıyla Bitirenler


Sıra

ADI

SOYADI

Dili

E-Posta

Cep Telefonu

1

Mehmet Ali

Akkaya

Fransızca

aliakkaya@laposte.net

5326152142

2

Melek Lale

Akkaya Erçakır

İtalyanca

mla1103@yahoo.it

5324340159

3

Mehmet Murat

Akman

Fransızca

murattiakman@hotmail.com

5336541313

4

Mihriban

Akman Koyunoğlu

İngilizce

mihakman@yahoo.com.tr

5323667994

5

Erol

Altan

İngilizce

eraltan@ttnet.net.tr

5322131451

6

Nil

Arcayürek Güvençli

İspanyolca

rehbernil@hotmail.com

 

7

Gülbin

Aytekin

İngilizce

gulbinaytekin@yahoo.com

5438732404

8

Beki

Baruh

İspanyolca

jakbaruh@yahoo.com

5355229246

9

Şafak

Başkır

Fransızca

safakbaskir@mynet.com

5372471913

10

Mesut

Baysak

Japonca

mesutbaysak@hotmail.com

5323478473

11

Gökhan

Bektaş

İngilizce

gokhanbektas@yahoo.com

5355835458

12

Ayşe Hale

Beşkurt

İng, İta, İsp, Jap

halebeskurt@yahoo.com

5322831976

13

Ökkeş Toplum

Biner

Fransızca

toplumbiner@hotmail.com

5322318985

14

Nuray

Çağlar

İngilizce

ncaglartour@gmail.com

5322626950

15

Asiye Çiğdem Girgiç

Çalap

İngilizce

cigdemcalap@superonline.com

5324164124

16

Gülay Raziye

Çamurdanoğlu

Almanca

 

5366336151

17

Erçetin Suphi

Çetiner

İng, Fra, İta

supcetiner@hotmail.com

5322652892

18

Fatih

Dağlı

İtalyanca

selfsprayed@hotmail.com

5363546004

19

Ceyda

Dural

İngilizce

ceyda_dural@hotmail.com

5327499530

20

Hayri

Erdoğdu

İtalyanca

hayrierdogdu@hotmail.com

5324559888

21

Feride Başak

Erginsoy

İngilizce, İspanyolca

berginsoy@yahoo.com

5322676165

22

İsmail

Güneş

Fransızca

xerxesgunes@hotmail.com

5552497875

23

Behice Aslı

Gürler

İngilizce

asli@istanbultourguide.net

5327828351

24

Kamil Faruk

Hanedar

Almanca

faruk_hanedar@hotmail.com

5322923129

25

Marika Tatyana

Hoşhoş

İng, İta, İsp, Yun

tatyana.hoss@gmail.com

5374186870

26

Zerrin

Işık Ersavaş

Fransızca

zerrin34@yahoo.com

5322728687

27

Mehmet Tümay

İmamoğlu

İngilizce

tumaypansiyon@gmail.com

5333487857

28

Halil

Kanmaz

İngilizce, İspanyolca

halilk@ttnet.net.tr

5332527918

29

Arkan

Kanmaz

İngilizce

arkanmaz@gmail.com

5322961320

30

Kaniye Lalehan

Karadeniz

İtalyanca-İspanyolca

lkaradeniz@hotmail.com

5322656547

31

Uysal

Kırçıl

İngilizce

uysalk@ttnet.net.tr

5335269763

32

Serhan Osman

Kocaman

İspanyolca

serhan@terra.es

5352280164

33

Nursal Sezen

Koçak

İng, Alm, Norveççe

aramsu@icqmail.com

5058048475

34

Melike

Korkmaz

İngilizce, İspanyolca

melikekorkmaz@hotmail.com

5322601422

35

Hayim

Mizrahi

İspanyolca

jaimemiz@hotmail.com

5322613861

36

Müge

Oğuz

İngilizce

mugeoguz@yahoo.com

5322418057

37

Janine

Ojalvo

Fransızca, İtalyanca

ytaranto@hotmail.com

5324550372

38

Nurdan

Onat

İngilizce

onatn@superonline.com

5322946008

39

Cavide Selda

Ortaç

İngilizce

csortac@yahoo.com

5427260824

40

İbrahim İlyas

Pekin

İtalyanca, Japonca

ipekin@gmail.com

5425232139

41

Erol

Savda

İngilizce

guideerol@hotmail.com

5335412790

42

Bes Bülent

Şimşek

İngilizce

bessimsek@hotmail.com

5322127181

43

Cem Aydın

Taş

İngilizce, İspanyolca

cemaydintas@hotmail.com

5322549649

44

Mehmet Nadir

Tekecik

İngilizce, Fransızca

nadirtekecik@yahoo.fr

5322364256

45

Ali Turgay

Tuna

İngilizce, Fransızca

tunaturgay@yahoo.fr

5352105267

46

Erdal

Turan

İngilizce, Almanca

erdalturan@hotmail.com

5333602610

47

Mahmut

Uğurlu

Almanca

ugurlu@superonline.com

5323215579

48

Metin

Ulaş

Japonca

canarian907@yahoo.com

5354774363

49

Nilgün

Ural

İtalyanca

nur@ttnet.net.tr

5326158212

50

Nevin

Vural

İngilizce, Almanca

vural_nevin@yahoo.com

5337134885

51

İsmail

Yakova

İspanyolca

ismailyakova2007@yahoo.com

5323570435

52

Sevgi

Yalçın

Almanca

sevgi.yalcin1@hotmail.com

5324838801

53

Figen

Yekdeş

İngilizce

yekdes2410@yahoo.com

5442607838

54

Hülya Süreyya

Yıldırım

İspanyolca

shyildirim@superonline.com

5326161606

55

Tülay

Zeybek Özcan

İngilizce

tulay@mehmetozcan.com

5338125740

56

Arzu

Zeytun

Fransızca

arzuzeytun@yahoo.com

5322921550